سنگ و انگشتر فاخر
خانه / یاقوت عنابی / آخرین قیمت خرید انواع یاقوت عنابی

آخرین قیمت خرید انواع یاقوت عنابی

یاقوت عنابی به دلیل جلوه ی زیبا و بی نظیری که دارد از طرفداران بیشماری بر خوردار است. سایت های فروش اینترنتی در راستای جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود آخرین قیمت های خرید انواع یاقوت را به طور دقیق در صفحات خود درج می کنند.

خصوصیات یاقوت به رنگ سرخ عنابی

به طور کلی یاقوت در دو رنگ سرخ و کبود استخراج می شود. یاقوت سرخ همواره دارای طرفداران بیشتری نسبت به یاقوت کبود است. طبق تحقیقات و آزمایشات به عمل آمده یاقوت سرخ دارای سختی ای با درجه ۹ موز است که پس از الماس سخت ترین سنگ گرانبها شمرده می شود.
از نظر میزان درجه ی واضحیت یاقوت سرخ عملکردی همانند الماس دارد و از نظر طیف رنگی قرمز همانند سنگ گارنت است. با ارزش ترین و گران بها ترین یاقوت، یاقوتی است که رنگ سرخش همانند رنگ سرخ خون کبوتر غلیظ و سیر باشد که امروزه این چنین یاقوت ها بسیار کم یاب و کم نظیر هستند. بنابراین هر چه قدر رنگ سرخ یاقوت مورد نظر عنابی تر باشد از بهای به مراتب بیشتری برخوردار است.

یاقوت عنابی

خواص انواع یاقوت عنابی

جالب است بدانید استفاده از یاقوت عنابی انواع خاصیت های درمانی برای جسم و روان استفاده کننده را به همراه خواهد داشت. یاقوت که با عنوان خدای انواع یاقوت ها شناخته می شود دارای خواص جالب و فوق العاده ی زیر است:

  • موجب تسکین انواع بیماری های قلبی می شود.
  • به طرز شگفت آوری جریان خون را در بدن تنظیم می کند.
  • باعث بر تقویت کلیه می شود.
  • برای افرادی که از فشار خون پایین رنج می برند توصیه می شود زیرا که فشار خون را بالا می برد.
  • ضعف را از بدن فرد دور می سازد.
  • در ناحیه ی چشم جریان خون را به گردش در می آورد.
  • شجاعت و قدرت فرد را تقویت می کند.
  • موجب افزایش تفکرات مثبت در فرد می شود.
  • و موارد کثیر دیگر.

یاقوت عنابی

لیست آخرین قیمت های انواع یاقوت

آخرین و دقیق ترین قیمت های انواع یاقوت ها را می توان به صورت لیست شده از طریق سایت های فروش مشاهده نمود. این سایت ها به دنبال هر تغییری در قیمت ها لیست قیمت های درج شده در صفحات خود را به روز رسانی می کنند.

یاقوت عنابی

خرید و فروش انواع یاقوت سرخ بدون واسطه

خرید اینترنتی از سایت های مخصوص فروش همواره این امکان را به وجود آورده است که تقاضا کنندگان انواع سنگ های یاقوت اصل بتوانند محصول مورد نیاز خود را با قیمت پایین تر و بدون واسطه تهیه کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد اسماعیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127190199
آدرس کانال: sangefakher@
پست الکترونیکی: sangefakher@gmail.com